Untitled document

Loni se američané v novinách mohly podívat na tváře dvou "rivalů" - Václava Klause a Al Gorea. Ve stejné době Rusko oznámilo, že úspěšně otestovalo vakuovou bombu, jejíž síla je srovnatelná s jadernou pumou. Ruská verze bomby je čtyřikrát ničivější, než jakou disponují Američané, a v epicentru výbuchu vytváří teplotu dvakrát vyšší při menším množství nálože.

Co bylo předmětem dění, jež mohlo stát v pozadí či být součástí událostí, které pak vyustily v akt označovaný jako 911

Americký ministr zahraničních věcí Colin Powell poskytl Tálibánu 43 milionů dolarů hospodářské pomoci. Šéf CIA George Tenet navštěvuje Pákistán. Tři američtí činitelé v Berlíně, Tom Simmons, Karl Inderfurth, Lee Coldren, sdělují Tálibánu, že Spojené státy plánují na říjen 2001 vojenské údery proti Afghánistánu. Němci varují CIA a Izrael, že teroristé z Blízkého východu plánují unést komerční letadla a použít je jako zbraní při útoku proti důležitým symbolům americké a izraelské kultury. Generál pákistánské výzvědné služby Mahmud Ahmad, byl na návštěvě ve Washingtonu.

Před příletem nad New York musely letouny klesnout včas velmi nízko, neboť z TV záběrů je zřejmé, že letouny by jinak své cíle minuly, při průměrné rychlosti 700 km/hod totiž není moc možností k manévrům. Existuje zcela spolehlivý způsob, jak eliminovat možné minutí objektů a tím je automatické navedení na cíl ze země, jež spočívá v tom, že signál vysílaný z objektu, který je cílem útoku, doslova přitáhne letoun řízený autopilotem. Existenci takového zařízení zachytili radioamatéři a zaznamenali jeho signál. Ten byl zjištěn proto, že rušil činnost TV antén umístěných na věžích. Útočníci měli na zemi v budově WTC spolupachatele. Při určitém nastavení palubních počítačů v letounech před vzletem by nebylo třeba ani žádné činnosti únosců, za účelem navedení letadel. Ta bylo možné ovládat pomocí systému Global Hawk, který vyvinulo ministerstvo obrany už před únorem 1997, zcela automaticky...

11. září probíhalo celkem 7 vojenských cvičení. Ta dohromady simulovala identickou situaci, která probíhala ve skutečnosti. Špatné propojení informací mezi agenturami mělo vliv na to, že došlo k chaosu a tím pádem nedošlo k potřebné reakci vzdušné obrany. Kvůli tomuto zmatku nikdo nevěděl, které letadlo je skutečné a které je jen fantom. Zaměstnanci státních úřadů a vojáci byli onoho dne díky těmto cvičení naprosto zmateni a nejeden útoky 11.září zprvu považoval za součást těchto cvičení. Ti co vytvořili scénář těchto událostí si toho byli vědomi. To samé se přihodilo při bombovém útoku v Londýně. Ve stejný samý den ve stejných stanicích metra se odehrávalo cvičení simulující stejnou událost. Jen identické číslice vytvářeli jiné datum, psal se 7.7.2005. Inside job a false flag operace, kdy jde o operace v režii vlády, armády, či jiné tím pověřené organizace, které jsou provedeny tak, aby mohla být pod tíhou důkazů obviněna druhá strana. Tvrzení, že byla zřízena celosvětová síť združující teroristické buňky po celém světě zvané Al Kaida - základna, je původně název spisu CIA evidující muslimy podporované vládou USA a pod dohledem CIA. Tento spis je programem či operací CIA, která má pomocí teroristických akcí ospravedlnit vedení lokálních válek v nově utvořeném mocenském světě. Podobné strategie byly užívány i v jiných státech, např. různé operace italské tajné služby proti extrémistům (operace Gládio apod.).

Volba 11. září jako data útoků byla patrně učiněna jako součást psychologické války. Číslo 911 mělo vyvolat asociaci čísla, na které se volá v případě nebezpečí. Ti, co to naplánovali, z tohoto faktu těžili. Emoční asociace jako když matka zachraňuje dítě před tím na co samo nestačí.

Další zvláštností je, že těsně před útoky na amerických burzách došlo k výnosným obchodům s akciemi leteckých společností, které šly poté prudce dolů. Ještě podivnější je, že o část zisku v hodnotě 2,5 miliónu dolarů se dosud nikdo nepřihlásil. Stopy vedou k významné investiční bance A.B. Brown, dnes součást Deutsche Bank, a ke společnostem sídlícím ve WTC a k velkým pojišťovnám. Ve dnech, které předcházely útokům, byl zaznamenán až šestinásobný nárůst obchodů. Další podobné obchody se odehrály na německých, švýcarských a francouzských burzách. Zisk z těchto obchodů se pohybuje v desítkách miliard dolarů.

Také souběžné útoky antraxem, rozesílání baktérií sněti slezinné, která měla za následek vyvolání paniky mezi Američany. Hned po prvních úmrtích následkem vdechnutí antraxu dala FBI souhlas ke zničení sbírky vzorků baktérií, které po sedmdesát let shromažďovala Iowská státní universita v Amesu, a z níž udajně vzorky pocházely.

Dále tu byla možnost, že letadla použitá při útocích mohla být řízena na dálku systémem, který se používá k dálkovému ovládání vojenských letounů označovaný jako Global Hawk, jež byl již v říjnu 2001 použit při vojenských operací v Afganistánu. Monitorování dráhy letounu se provádí prostřednictvím jiného letadla nebo ze země.

Zkusme se zeptat, komu prospěly následky zářijových teroristických útoků v USA? George W. Bush, jehož zvolení prezidentem provázely bezprecedentní manipulace, jež nedokázal získat hlasy většiny Američanů, se pak stal prezidentem, který umožní zavést taková opatření, jež budou chranit zemi i své občany. Zpravodajské služby a FBI dosáhly bezprecedentního rozšíření pravomocí. Armáda i zbrojní průmysl mohl díky novému nepříteli rozvíjet nové technologie, nové zakázky a získávat další peníze na jejich další vývoj. Vše díky nepříteli-spojenci, jehož si USA prostřednictvím CIA samy vychovaly a zaplatily. Ve hře byl obchod se zbraněmi, peníze daňových poplatníků a sama americká veřejnost. Chudší státy s politickým smýšlením nekorespondující se zájmy USA, jemuž se zahraniční investoři vyhýbají, museli počítat s tím, že to nezůstane bez odezvy. Občané měli být na oplátku oslněny záběry z nové války proti "ose zla" ve jménu jejich ochrany. Posluchači už dříve (28. ledna 1987) mohou slyšet, když George W. Bush v pořadu Good Morning America říká : "Na první pohled by se mohlo zdát, že prodávat zbraně zemi, která sponzoruje terorismus, je špatné, ale jsou to právě výjimky, které potvrzují pravidlo."